Tasarımcılar ve Yazılımcılar İçin Faydalı Bağlantılar Sitesi: Fedkit.com

İnternette bulduğunuz bir siteyi, bir süre sonra ne yaptıysanız bulamadığınız oldu mu hiç? Peki tarayıcıların yer imleri çubuğuna site ekledikçe karmaşık bir hale gelmesinden bıktınız mı? Ben bunları yaşadım.

“Nasıl olsa aradığımda bulurum” dedikten bir süre sonra nasıl aradığımı dahi hatırlayamadığım durumlar oldu. Sonra dedim ki bulduğum siteyi ya da aracı bir daha kaybetmeyeyim, her yerden ulaşabileyim ve düzenli olsun. İşte fedkit.com bu şekilde ortaya çıktı. Fedkit; hem tasarımcılar hem de yazılımcılar için ihtiyaç duyulan siteleri ve araçları kategoriler halinde sunan bir web sitesi. Tek tek siteleri yer imlerine eklemektense sadece fedkit.com’u ekleyin yeter.

Fedkit’i, daha önceki tasarımlarda olduğu gibi önce kağıt kalem ile tasarlamaya başladım ve sonra Figma’da son halini verdim. Tema olarak Alexander Agnarson tarafından geliştirilen NoteBlock adlı temayı kullandım. Geliştirme aşamasındayken ücretsiz yayınlanan bu temayı tasarımıma göre düzenledim.

Sizin de bildiğiniz, beğendiğiniz bir websitesi varsa contact@fedkit.com adresine e-posta ile gönderebilir, fedkit.com’un gelişmesine destek verebilirsiniz.

Ayrıca blog yazısı eklemek isterseniz yine contact@fedkit.com adresine mail göndererek üyelik talebinde bulunabilir, blog yazılarınızla fedkit.com’a destek verebilirsiniz.

Tasarımcılar ve Yazılımcılar İçin Faydalı Bağlantılar Sitesi: Fedkit.com” için 2 yorum

  1. Kardeşim nereye yazsam bilemedim. Fakat buraya yazmak uygun olacak sanırım. Bu arada konuya girmeden önce bu site hakkında da ayrıca tebrik etmek istedim. Bu fikir biraz daha yaygınlaştırılırsa ve nasıl faydanılabileceği açıklanabilirse sanırım çok daha etkili olacaktır. Ve evet ben de bahsettiğin üzere siteleri kaydetme ve takip etme üzerine sıkıntılar yaşadım çoğu insan gibi. Fakat aktif ve hızlı nasıl kullanabilirim bunu tam kestiremedim sanırım bu da geliştirilmesi gereken bir noktası. Yine de kısaca tebrik ederim, temiz bir çalışma. Konuya gelecek olursak, bu tema ve wordpress eklediğin aynı temayı yeni gördüm. Gerçekten tam bir blog teması. Ve bize hitap eden bir tema. İsmini de görür görmez ısındım zaten 🙂 Sırf teşekkür etmek için rahatsız ettim. Allah razı olsun güzel çalışma yapmışsın. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir