Tasarımcılar ve Yazılımcılar İçin Faydalı Bağlantılar Sitesi: Fedkit.com

İnternette bulduğunuz bir siteyi, bir süre sonra ne yaptıysanız bulamadığınız oldu mu hiç? Peki tarayıcıların yer imleri çubuğuna site ekledikçe karmaşık bir hale gelmesinden bıktınız mı? Ben bunları yaşadım.

“Nasıl olsa aradığımda bulurum” dedikten bir süre sonra nasıl aradığımı dahi hatırlayamadığım durumlar oldu. Sonra dedim ki bulduğum siteyi ya da aracı bir daha kaybetmeyeyim, her yerden ulaşabileyim ve düzenli olsun. İşte fedkit.com bu şekilde ortaya çıktı. Fedkit; hem tasarımcılar hem de yazılımcılar için ihtiyaç duyulan siteleri ve araçları kategoriler halinde sunan bir web sitesi. Tek tek siteleri yer imlerine eklemektense sadece fedkit.com’u ekleyin yeter.

Fedkit’i, daha önceki tasarımlarda olduğu gibi önce kağıt kalem ile tasarlamaya başladım ve sonra Figma’da son halini verdim. Tema olarak Alexander Agnarson tarafından geliştirilen NoteBlock adlı temayı kullandım. Geliştirme aşamasındayken ücretsiz yayınlanan bu temayı tasarımıma göre düzenledim.

Sizin de bildiğiniz, beğendiğiniz bir websitesi varsa contact@fedkit.com adresine e-posta ile gönderebilir, fedkit.com’un gelişmesine destek verebilirsiniz.

Ayrıca blog yazısı eklemek isterseniz yine contact@fedkit.com adresine mail göndererek üyelik talebinde bulunabilir, blog yazılarınızla fedkit.com’a destek verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir